Sla navigatie over...

Wie is wie

Antwerps Sportpaleis nv is sinds juni 1997 de exploitatievennootschap van het Antwerps Sportpaleis. De Provincie Antwerpen is de naakte eigenaar van het gebouw. Jan Van Esbroeck en Jan Vereecke zijn de bestuurders van de nv Antwerps Sportpaleis.

PSE-Belgium nv (PSE staat voor “Promotie van Speciale Evenementen”) is het zenuwcentrum van alle activiteiten van Jan Van Esbroeck en Jan Vereecke, die sinds 1985 met de Night of the Proms ook organisator zijn in het Sportpaleis. PSE-Belgium werkt evenementenconcepten uit, legt zich toe op het produceren van shows en staat in voor commerciële activiteiten als sponsoring, relatiemarketingacties en merchandising. De redactiecel schrijft, zowel voor eigen huis als voor derden, teksten (voor mailings, persberichten, persdossiers, folders, brochures, programmaboeken, websites, e.d.m.), zorgt in samenwerking met vormgevers en drukkerijen voor de aanmaak van alle vormen van communicatiemateriaal en staat in voor het beheer van de websites van de Sportpaleisgroep.

Night of the Proms op het web: http://www.notp.com

tel. 03 400 40 40
fax 03 400 40 41
mail: info@notp.com

  • Chris Bergs: zakelijke relaties
  • Flor Boey: assistant producer
  • Manu Cammaert: webdesigner
  • Innes Cuyt: onthaal VIP
  • Dirk De Letter: personeel, verzekeringen en juridische zaken
  • Sven De Preter: systeembeheer
  • Peter Dobbels: operationeel verantwoordelijke
  • Jochen Hemelaers: boekhouding
  • Hanneke Hermans: klantenbeheer hospitality
  • Ronny Horemans: verantwoordelijke elektriciteit
  • Sven Huybrechts: assistent operationeel verantwoordelijke
  • Timo Peeters: assistent operationeel verantwoordelijke
  • Bart Pieters: redacteur/webbeheerder
  • Jan Rigouts: productie
  • Geert Torfs: technische dienst
  • Rene Van Broeckhoven: onderhoud gebouwen
  • Karin Van den Eeden : commerciële relaties Lotto Arena
  • Nicole Van de Velden: klantenbeheer hospitality voor bedrijven
  • Jan Van Esbroeck: bestuurder-organisator
  • Dirk Vanhoudt: boekhouding
  • Jan Vereecke: bestuurder-organisator
  • Katrien Verheven: food & beverages
  • Paul Vlaminck: redacteur/webbeheerder
  • Tom Vleminckx: boekhouding

Tele Ticket Service nv beschikt over een unieke infrastructuur voor de behandeling van binnenkomende telefoonoproepen. Het staat in voor de ticketreservering en -verkoop voor tal van evenementen, zowel van eigen huis als van derden, dit niet alleen via de telefoon maar ook via het internet. Men kan er ook terecht voor de huur van adressen en het uitvoeren van mailings.

Overzicht ticketaanbod en online boekingen: http://www.teleticketservice.com

tel. 03 400 40 00
fax 03 400 40 01

  • Nadine Daems: supervisor call center
  • Muriële Denissen: klantenbeheer
  • Stefan Esselens: bestuurder; informatica
  • Kristel Lissens: klantenbeheer organisatoren
  • Danny Van Acker: klantendienst
  • Dirk Van hoof: informatica

advertentie

Stad Antwerpen Provincie Antwerpen