Lord of the Dance
Opgelet: dit evenement vindt plaats in het Congrestheater Grenslandhallen te Hasselt
Door de grote vraag komt Lord of the Dance eind 2012 opnieuw naar ons land voor een reeks nieuwe shows. Op 7, 8 en 9 december kunt u gaan kijken naar de voorstellingen in het Congrestheater Grenslandhallen te Hasselt.
De wereldberoemde choreograaf-danser Michael Flatley heeft met Lord of the Dance een tijdloze klassieker gemaakt die – sinds de eerste opvoering, 15 jaar geleden – ondertussen al goed is voor meer dan 75 miljoen bezoekers. Flatley creëerde met Lord of the Dance iets unieks. Hij combineert Iers-Keltische muziek – geschreven en gecomponeerd door Ron Hardiman – met adembenemende dans in een strakke choreografie die geïnspireerd is op de traditionele Ierse volksdans. Lord of the Dance wordt sinds de openingsvertoning van 1996 in ‘The Point’ in Dublin alleen maar overladen met complimenten en applaus.
Danser, performer en muzikant Michael Flatley is wereldkampioen Ierse Dans en creëerde naast Lord of the Dance ook het superspektakel Feet of Flames. Miljoenen fans overal ter wereld beschouwen hem als een genie in zijn genre. Hij is er immers in geslaagd om de liefde voor de magische Ierse volksdans op een internationaal publiek over te dragen.
Kaarten kosten 60 euro (cat. 2), 65 euro (cat. 1) en 75 euro (Golden Seats), inclusief servicekosten, en kunnen besteld worden via de links hiernaast of telefonisch op het nummer 070/345.345 (vanuit NL: 0900-45.000.45).
"Lord of the Dance" wordt georganiseerd door Benelive Entertainment
Kalender
Congrestheater Hasselt
vr 07-12-12 / 20:00 / in verkoop
Congrestheater Hasselt
za 08-12-12 / 20:00 / in verkoop
Congrestheater Hasselt
zo 09-12-12 / 15:00 / in verkoop
